iNano - nanotechnologie ve Vašich službách

iNano.cz je odborný internetový prodejce přípravků pro nano impregnace, nano čističů a dalších nano prostředků a materiálů. Vše pro ochranu povrchů, čištění a 'zázraky' jako je dřevo, látka, nebo i zeď, která nesaje vodu - ta je naopak perfektně čistí, neviditelná ochrana před šířením bakterií, nečistot, mastnoty, fleků, nebo třeba i samočistící sklo a neviditelná ochrana před ohněm. To vše, včetně informací zkušených profesionálů v oboru nano povrchů a se zázemím deset let fungujícího německého výrobce.

www.iNano.cz - internetový obchod pro nano-impregnace

Obchod iNano.cz byl vybrán jako distributor plného sortimentu nano produktů v rámci internetového prodeje značky Nanotechnology Solutions Percenta a jeho personál splnil požadavky českého zastoupení i výrobce nano materiálů. Protože zastoupení výrobce pro ČR z principu trvá na informovaných službách zákazníkům, poskytuje do distribuce jen plně lokalizované obaly, jen pro daný region. Obaly pro nano přípravky jsou tak opatřeny výhradně popisy v Českém jazyce.

Vybaveni řadou informací a zkušenostmi Vám tak dokážeme profesionálně pomoci ochránit, či snadněji vyčistit téměř jakýkoli povrch pomocí výkonných nových čističů na přírodní bázi a nanotechnologie pro ochranu povrchů.

Nejste si jistí v nanotechnologiích? Potřebujete poradit?

Nejste si jisti při výběru materiálu pro nano-impregnace? Neriskujte špatné rozhodnutí, nevhodný nákup, nebo nenapravitelné škody. Různých snaživců, kteří rádi prodají cokoliv, je plný internet. Raději se obraťte s otázkami v oblasti nanotechnologií na profesionály, kteří vždy rádi poradí. Odkaz na prověřené poradenství v oblasti nanotechnologií najdete zde.

Pokud ale hledáte nejsnažší cestu k prvotnímu poznání dříve netušených možností nano ochrany povrchů, vyzkoušejte velmi snadno použitelný a přitom vysoce efektivní ochranný čistič NanoPěna na této naší stránce. Často je nazýván vstupní branou do světa moderního úklidu a nezklame Vás jak jako čistič a ochrana pro domácnost, tak například i jako neuvěřitelně snadná náhrada za mytí a voskování automobilu.

 

Děkujeme za Vaši důvěru a těšíme se na Vaše zkušenosti, i názory.

Váš tým iNano.cz